Ев
Евгений

Вопрос по Географии помогите пожайлуста

У період від 1993 до 2010р. кількість населеняня УкраЇни зменшилася на 6.4 млн осіб. Частково це сталося за перевищення кількості Емиграції над Імміграціею . Назвіть іншу причину зменшення кількості населення . ( Урахуйте, що остани 2 роки сальдо міграції в Україні додатне .)

Павел Жеребцов

В вашей Украине как и у нас в Рссии произошла демографическая яма в связи с изменениями в умах людей из-за распада СССР. Страшно было рожать детей, тех, кого родили ранее, не было чем коримить. Как-то так.

Иван Маркелов

шпрехен зи туркиш?

Сергей

ще одна причина- це здається перевищення смертності людей над приростом населення
10 клас 😄