Сергей Данченко

Англичане, как правильно перевести, не могу понять суть)

"The boat is like the TARDIS - it's loads bigger on the inside than it looks from the outside. It's as long as two double-decker buses and six foot, six inches high. Because of the big windows, it feels airy and light inside - and the only way you'd know you were on water is a gentle bobbing feeling, which i don't even notice any more."

Анна Матюшенко

а ну хуZ гугл переводчик? [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]|ru|
что там суть? Лодка типа TARDIS, в нее загружается больше чем может показаться.

Лена

интернет