Сергей Иванов

Кто знает английский? Подскажите с переводом нескольких тупых фраз?)))

1) Это был незабываемый концерт! ! спасибо, приезжайте быстрей! !
2) отдельное тебе спасибо за вылитое на меня пиво! ! Я еще раз повторяю, я очень счастлива.

Санчелидзе Похеридзе

it was unforgettable concert !! Thank you, will expect you
and separately thanks by the way for beer you spout on me !
i repeat again, i'm very happy .

Антоха

it was an astouding concert! thanks, i am looking forward to your coming again!! and an extra thanks for the beer split at me!! i repeat it once more-i am very happy))

Надежда Сим

....once again - I'm very happy

Наталья Матросова

This was an unforgettable concert!! Please come back soon!!
My separate thanks is for the beer that you've spilled on me. I'll say it again, I am very happy.