Татьяна Конакова

Ответ по географии 7 класс (4-7 предложений) Пожалуйста, помогите!

На вопрос "Уявіть, що ви займаєтеся пошуками корисних копалин. В Низькій чи Високій частині Африці це потрібно робити? Чому? "

Будь ласка, допоможіть!

Спасибо!

Спасибо jeanna petina

Pupkov Pupkov

якщо я буду шукати нафту і природний газ то в низькій африці так як там велике їх скупчення. якщо золото і алмази то в високій так як в гірських пародія велике їх скупчення.