💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

30 листопада Віталій Кличко, мер Києва, розповів деталі новорічних святкувань у столиці. Через війну святкування зведене до мінімуму. Новорічним символом стане "ялинка незламності".
Кличко пояснив, що Київрада не витратить на новорічні святкування ні копійки грошей громади: усі кошти нададуть меценати та спонсори.
Деталі новорічних приготувань:
місце встановлення ялинки - Софійська площа;
новорічне дерево буде штучним, висота - 12 м;
прикраси - минулорічні або будуть надані спонсорами,
гірлянди - енергозберігаючі;
поруч з ялинкою встановлять генератори, на яких можна буде зарядити телефони та інші гаджети. Після святкування генератори передадуть військовим.
Прикраси ялинки - лаконічні та у патріотичному дусі:
1000 кульок блакитного та жовтого кольорів;
500 прикрас у формі білих голубів - надасть компанія "Глобал Декор";
на верхівці - Герб України;
внизу - стенди з прапорами країн, які підтримали Україну після російського вторгнення.
Файно?

Ответы
Геннадий Попов

И что самое "смешное" - среди спонсоров и меценатов ни Зели с супругой, ни их приспешников ни самого Кличко нет. Западло им на простой народ своё бабло тратить 😆

Слуга Государев

а кто такой злыдень писюкатый

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вы, телепень - цюцюрка

Слуга Государев

Точно самый смешной язык

Ринат Фамутдинов

Э... Кличко поймали???

Слуга Государев

нелюдям свет дали

Слуга Государев

рабыня клоуна иди туда же

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

нам не по пути, окститесь

Слуга Государев

я в курсе

Слуга Государев

Что то вы расслабились похоже цветов давно не было

Улугбек

Переведите...