Богугад

Ирина, уВАГА АКЦІЯ!!! Відправ SMS зі словом “МУСОРА” на безкоштовний номер “102″ та вигравай незабутню подорож позашляховиком УАЗ-31514, лікувальний масаж від голови і до п’ят, а також 15 діб відпочиноку у оздоровчому санаторії! Більше SMS-більше шансів!

Ответы
Ира

)))))))ну ничего не поняла...но согласна...со всем сказанным!!!!!!!!!!