Юлия Селегей

Помогите решить задачу по охране труда !!!! Визначити струм, що проходить крізь тіло людини при однофазному вмиканні в трифазну чотири провідну мережу з заземленою нейтраллю при нормальному режимі роботи. Вихідні данні: лінійна напруга мережі 380 В, опір тіла людини 1000 Ом, опір робочого заземлення нейтралі 4 Ом. Опором підлоги та взуття можна знехтувати. Надати схему і зробити висновки про небезпеку дотику.

–3
Ответы
Лови Момент

Ну если нужна помощь, то сначала нужно саму задачу озвучить на том же языке, что и крик о помощи ..

Слуга Государев

А что в Норвегии тоже перешли на белорусский

Сергій

Эта задачка для 7 класса школы

Миша Чернов

пизданёт заебца-а-а-а-а.....

Alex Pugachov

А по русски можно?

Неголубой Огонёк

😲эт покаковски?

Татьяна *

В бан