Надежда

Майор ГРУ попросив політичний притулок у Нідерландах та готовий розкрити незаконні схеми путіна про вторгнення в Україну у 2014 році
Він готовий постати перед Міжнародним кримінальним судом у Гаазі та дати свідчення щодо військових злочинів рф у 2014-2015 та у 2022 роках, у тому числі й обстрілів Донецька з метою налаштувати населення проти ЗСУ.
"Хочу розповісти міжнародному розслідуванню та суду відомі мені факти корупції, військової агресії, злочинів, розкрити незаконні схеми путіна про вторгнення в Україну у 2014 році ".
Ой)

Ответы
Ег
Егоза

Він там в магазин вже сходив?))