1 Заполнить Заявление о ликвидации ИП.
Форма Р26001 («Заявление о государственной регистрации прекращения физическим лицом деятельности в качестве индивидуального предпринимателя в связи с принятием им решения о прекращении данной деятельности») .
2 Заполнить квитанцию на оплату государственной пошлины на закрытие ИП.
Размер госпошлины – 160 рублей.
3 Теперь налоговые инспекции не требуют справку из Пенсионного фонда. Но идти в ПФР все равно надо, как и гасить долги по обязательным фиксированным платежам. (в нашей налоговой эту справку требуют)
Документы подаются в налоговую лично, либо по почте или через представителя - в этом случае заявление необходимо нотариально заверить
Бухгалтерия, аудит, налоги
подскажите пожалуйста как закрыть ИП
показать хорошую прибыль, взять макс. кредит и не открывать никому дверь
Мне лично с ликвидацией ИП очень помогли в этой компании: likvidaciya-ip.com о которой много положительных отзывов прочел, а потом только и решил обратиться туда и позвонили по номеру: +7 (495) 278-09-39, где мне ответил Роман Лавник, который оказался вежливым и грамотным. Роман мне все в самых мельчайших подробностях рассказал и подсказал, как ликвидировать ваше ИП в Москве.
В Украине.
1 крок. Державний реєстратор.
Згідно ст. 47 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців":
Для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи - підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності фізична особа - підприємець або уповноважена нею особа повинні подати державному реєстратору (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) такі документи:
-заяву про припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем; (авт. - нотаріально посвідчувати не потрібно)
-документ, що підтверджує внесення плати за публікацію повідомлення про прийняття фізичною особою - підприємцем рішення щодо припинення підприємницької діяльності. (авт. - реквізити на оплату в держ. реєстратора) .
2 крок. Податкова.
До податкової подаються наступні документи:
- заява про зняття з обліку (ф. №8-ОПП)
- оригінали виданих податковою документів (довідка4-ОПП, свідоцтвоплатника єдиного податку, ПДВ тощо)
Протягом місяця податкова має провести позапланову перевірку за результатами якої Ви отримуєте висновок.
Податкова видає довідку про зняття з обліку.
3 крок. Пенсійний фонд.
В пенсійний подається заява в довільній формі та копія Свідоцтва про державну реєстрацію.
Також потрібно мати з собою висновок податкової про результати позапланової перевірки (краще зробити копію) .
Якщо Ви були платником єдиного податку, то зазвичай вимагають копії квитанцій про сплату єдиного податку або копії квартальних звітів, якщо на загальнй системі оподаткування - копії декларацій (за останні 3 роки) .
ПФ видає довідку про відсутність заборгованості.
4 Крок. Фонд соціального страхування на випадок безробіття.
Подається заява на отримання довідки (зразок в фонді) та копія довідки з Пенсійного фонду, копія Свідоцтва про державну реєстрацію.
Вам видається довідка про відсутність заборгованості або про те що не перебували на обліку.
5 Крок. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.
Подається заява на отримання довідки (зразок в фонді), копія Свідоцтва про державну реєстрацію та копія довідки з Фонду соціального страхування на випадок безробіття.
6 Крок. Фонд соціального страхування від тимчасової втрати працездатності .
Подається заява на отримання довідки (зразок в фонді)та копія Свідоцтва про державну реєстрацію.
7 Крок. Державний реєстратор.
Для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням фізична особа - підприємець або уповноважена нею особа не раніше двох місяців з дати публікації повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації подає державному реєстратору особисто (надсилає рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу такі документи:
- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням;
- свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця;
- довідку відповідного органу державної податкової служби про відсутність заборгованості по податках, зборах (обов'язкових платежах) ;
- довідку відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості;
- довідки відповідних органів фондів соціального страхування про відсутність заборгованості або про те, що вона не перебувала на обліку.
___________________________
Юридичекая компания оказывает услуги:
1. Регистрация ФОП, ПП, ТОВ;
2. Изменения: директора, Уставного капитала, названия;
3. ВИТЯГ, ВИПИСКА, ДОВІДКА з ЄДР;
тел. (096) 819-90-68
Україна, м. Київ, м. Контрактова Площа.
1 крок. Державний реєстратор.
2 крок. Податкова.
- заява про зняття з обліку (ф. №8-ОПП)
3 крок. Пенсійний фонд.
7 Крок. Державний реєстратор.
___________________________
Юридичекая компания оказывает услуги:
1. Регистрация ФОП, ПП, ТОВ;
3. ВИТЯГ, ВИПИСКА, ДОВІДКА з ЄДР;
тел. (096) 819-90-68
Україна, м. Київ, м. Контрактова Площа.