Семейное право

может суд(Украины) розвести,если одна из сторон не согласна,и ребенку не исполнилось 3 года?

Стаття 110 Сімейного кодексу України. .
Право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу

1. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із
подружжя.

2. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений
протягом вагітності дружини та протягом одного року після
народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив
протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з
подружжя або дитини.

3. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про
розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство
зачатої дитини визнане іншою особою.

4. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про
розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо
батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду
відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового
запису про народження дитини.

5. Опікун має право пред'явити позов про розірвання шлюбу,
якщо цього вимагають інтереси того з подружжя, хто визнаний
недієздатним.
Михаил Воронин
Лучший ответ
Может.. . 3 месяца на обдумывание... а там.... ( у товарища был развод, когда ребенку был 1 месяц..)
Позов то, конечно, может быть предъявлен одним из супругом, но обычно суд разводит по общему согласию, если у того, кто не согласен найдутся веские причины - будут мирить, так как ребенок (хотя его возраст практически никакой роли не играет).
В России может, думаю и у Вас так же.