Интернет
Где можно перевести договор в интернете? Текст большой(!!!!)
Угода
про надання правової допомоги м. Запоріжжя «07» жовтня 2011 року Адвокат Штабовенко Денис Всеволодович, який діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю № 835, виданого кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Запорізької області, згідно з рішенням від «23» грудня 2010 р., з однієї сторони, та _____________________, м. _________, вул. ________________, буд. __, кв. __, в подальшому Клієнт, з іншої сторони, при спільному згадуванні у тексті — «Сторони», уклали цю угоду про таке: 1. Адвокат приймає на себе зобов’язання надати правову допомогу Клієнту з наступних питань: представництва інтересів Клієнта в органах нотаріату м. Запоріжжя з питань оформлення спадщини за ________________________, в тому числі отримання свідоцтва про право на спадщину для подальшого передання його Клієнту. 2. Клієнт надає Адвокату право: бути представником Клієнта у будь-яких органах нотаріату м. Запоріжжя та у інших органах, діяльність яких пов’язана із вирішенням питань, передбачених Угодою; отримувати та подавати належні Клієнтові та інші необхідні документи, розписуватися за нього; сплачувати державне мито, обов’язкові збори та інші необхідні платежі; отримувати кореспонденцію. 3. Визначений цією Угодою обсяг правової допомоги може бути змінений (збільшений/зменшений) виключно за згодою Сторін шляхом укладення додаткової письмової угоди. 4. За надання правової допомоги Клієнт сплачує Адвокату гонорар у розмірі 800 грн. Крім того, Клієнт сплачує витрати, пов’язанні з відправленням будь-якої кореспонденції на адресу Клієнта, а також з перекладом та засвідченням перекладу доручення від Клієнта. 5. Клієнт має право у будь-який час відмовитися від правової допомоги Адвоката за чинною Угодою та припинити її дію, попередивши про це іншу Сторону не пізніше як за 5 робочих днів письмовим повідомленням. 6. Адвокат має право відмовитися від надання правової допомоги Клієнту у випадках: 6.1. Якщо Клієнт діє всупереч порадам Адвоката. 6.2. Якщо Клієнт використовує поради Адвоката для вчинення правопорушення. 6.3. Якщо Клієнт не виконує прийняті на себе за чинною Угодою зобов’язання, у тому числі в частині оплати гонорару та витрат. 7. У випадку дострокового припинення дії Угоди або припинення Угоди виконанням Адвокат зобов’язаний: 7.1. Повернути Клієнту документи, отримані від останнього або для нього у зв’язку із наданням правової допомоги, крім тих, які були залучені Адвокатом до матеріалів справ у суді, органах досудового слідства, прокуратури або при надісланні скарг/заяв/звернень до інших установ; 7.2. Повідомити про хід виконання доручення, результати та наслідки припинення Угоди. 8. Угода укладена Сторонами у двох автентичних примірниках — по одному для кожної зі Сторін, на термін до виконання прийнятих на себе Сторонами зобов’язань, крім випадків її дострокового припинення за згодою Сторін, за ініціативою однієї Сторони або внаслідок обставин непереборної сили. 9. Зміст цієї Угоди є предметом адвокатської таємниці, за виключенням повноважень, наданих Адвокату Клієнтом для виконання доручення. Адвокат _________________________ Д.В. Штабовенко Клієнт __________________________
translate.google.com
на русский или английский?
да на фриланс зайдите, там вам переведут (платно)... а если с укр на русский, то может кому тут нефиг делать сделают без пробл... тут текст простой
Sake
about nadannya pravovoї Relief
m. Zaporіzhzhya "07" of October 2011 roku
Lawyer Shtabovenko Denis Gromov, yaky dіє on pіdstavі Svіdotstva about the right to zaynyattya advokatskoyu dіyalnіstyu number 835-vidanogo kvalіfіkatsіyno distsiplіnarnoyu komіsієyu Bar Zaporіzkoї oblastі, zgіdno s rіshennyam vіd "23" chest p 2010., S odnієї hand, the
_____________________, _________, M. st. ________________, Bud. __ Blvd. __
away in Klієnt, s іnshoї hand, spіlnomu zgaduvannі in tekstі - "Party", UCLA Qiu please about Takeo:
1. Advocate for yourself priymaє zobov'yazannya nadati legal Klієntu s nastupnih Relief Supply
predstavnitstva іnteresіv Klієnta in organs notarіatu am Zaporіzhzhya s food processing spadschini of ________________________, in fact chislі otrimannya svіdotstva about right away for sent messages spadschinu yogo Klієntu.
2. Klієnt nadaє rights lawyer: Booty predstavnikom Klієnta at whether yakih bodies notarіatu am Zaporіzhzhya that have іnshih bodies dіyalnіst yakih pov'yazana іz virіshennyam power peredbachenih land; otrimuvati that podavati nalezhnі Klієntovі that INSHI neobhіdnі documents rozpisuvatisya for nogo; splachuvati great power mito, obov'yazkovі Zborov that INSHI neobhіdnі platezhі; otrimuvati korespondentsіyu.
3. Viznacheny tsієyu wetlands obsyag pravovoї Relief Mauger Buti zmіneny (zbіlsheny / zmensheny) viklyuchno for Zgoda Storіn Way ukladennya dodatkovoї pismovoї land.
4. Relief for nadannya pravovoї Klієnt splachuє lawyer's fees in rozmіrі 800 UAH. Krіm of Klієnt splachuє vitrati, pov'yazannі s vіdpravlennyam whether yakoї korespondentsії to address Klієnta and takozh s cap is the cap zasvіdchennyam doruchennya vіd Klієnta.
5. Got right in Klієnt whether yaky hour vіdmovitisya vіd pravovoї Relief Advocate for chinnoyu wetlands that pripiniti її dіyu, poperedivshi about Tse іnshu Party not pіznіshe yak 5 Working dnіv pismovim povіdomlennyam.
6. Got the right lawyer vіdmovitisya vіd nadannya pravovoї Relief Klієntu in vipadkah:
6.1. Yakscho Klієnt dіє vsuperech will please a Lawyer.
6.2. Yakscho Klієnt vikoristovuє will please Advocate for vchinennya pravoporushennya.
6.3. Yakscho Klієnt not vikonuє priynyatі on yourself for chinnoyu zobov'yazannya wetlands, in addition to chislі chastinі the fees that vitrat.
7. In vipadku dostrokovogo pripinennya dії land abo pripinennya land vikonannyam Lawyer zobov'yazany:
7.1. Rotate Klієntu documents otrimanі vіd ostannogo abo for nogo in zv'yazku іz nadannyam pravovoї Relief, krіm quiet yakі boule zaluchenі Counsel to the right at materіalіv sudі, bodies dosudovogo slіdstva, prosecutors abo at nadіslannі Skarga / applicants / zvernen to іnshih established;
7.2. Povіdomiti about hіd vikonannya doruchennya, the results of that naslіdki pripinennya land.
8. Parties in favor of lifestyle dvoh primіrnikah authenticity - one for kozhnoї zі Storіn on termіn to vikonannya priynyatih for yourself Parties zobov'yazan, krіm vipadkіv її dostrokovogo pripinennya for Zgoda Storіn for іnіtsіativoyu odnієї Parties abo vnaslіdok obstavin neperebornoї silica.
9. Zmіst tsієї land є subject advokatskoї taєmnitsі for viklyuchennyam povnovazhen, nadanih Klієntom lawyer for vikonannya doruchennya.
Lawyer _________________________ DV Shtabovenko
Klієnt __________________________
about nadannya pravovoї Relief
Klієnt __________________________