Лингвистика

помогите перевести на англ. яз.

У тебя ангельский голос! Я тебя услишал только вчера, но сегодня я уже один из твоих больших поклонников. Жду недождусь твоего нового видео.
What an angel voice you have! I've heard it only yesterday, but today I am a huge fan of yours! Desperately waiting for your new clip.

Роман, учти сказать "at you an angelic voice" - НЕЛЬЗЯ, это абсолютно неграмотно, и тебя не поймут! В русском языке в таких предложениях глагол отсутсвует, но смысл оставется, например, "у тебя ангельский голос", "сегодня холодный день", "в комнате темно" и т. д. В английском языке всегла присутсвует глагол "есть". "you HAVE an angel voice", "it IS cold today", "It IS dark in the room".
Наталья $$$******
Лучший ответ
At you an angelic voice! I have heard you only yesterday, but today I already one of your big admirers. I wait I will not wait your new video.
You've got an angelic voice! I heard you only yestrday but today I`m already one of your biggest fans! I am looking forward to your new video!!!

I have heard (=I've heard) здесь быть не может, так как есть слово ВЧЕРА! Past Simple без вариантов. Однако, во всех предыдущих ответах Present Perfect, явная ошибка.
У тебя ангельский голос! Я тебя услышал только вчера, но сегодня я уже один из твоих больших поклонников. Жду не дождусь твоего нового видео.
---------------------------------------
21 dollars 18 cents:

you have got angel noise! i have heared you yesterday only, but today - i am one of your big hookers. i am waiting and can not wait for your new video.
Александра :)
U`ve got an angelic voice! I`ve heard you only yestrday but today I`m one of your biggest fans yet! I`m waiting for your next video!!!
you have voice of an angel. I've heard you only yesterday, but today I am your fan. I am impatient to seу your new video
А у училки в школе слабо спросить? )))