Лингвистика
Пожалуйста, исправьте ошибки в тексте.ОЧЕНЬ нада!!!
Very long I was compelled to live in city centre. But I do not like vanity. Recently I have moved to a small settlement behind city. I live in the own good house. In territory of my site there is a magic back court yard with a good swing and large pure(clean) pool. I very much like to float. The site is protected by a small fence, flower beds and small decorative кустиками. The house large. Here there are a lot of rooms. Besides the basic rooms there is a home studio of a sound recording, place for пошива of clothes of own design, room for meditations, home library, some bedrooms for the visitors, study and large drawing room. I very much like to collect the friends to myself on parties or посиделки, I am fond of design of clothes, music, by the literature and very much I like to meditate. One of the best places in my house is a perfect balcony. In the afternoon I like to observe for озорным neighbour's детишками. And evening it is very pleasant to observe for magic закатом. I the man creative, therefore house at me especial. In rooms, in which I often be, the things are in the certain logic order. Though it can seem to some by the disorder. My house best!
исправь слово кустиками на русском
Чтобы могли быть ошибки, должна быть осмысленность. Так что их здесь нет.
Сколько должно пройти времени, чтобы люди поняли предназначение онлайн-переводчиков?
Very long I have been compelled to live in city centre. But I do not like vanity. Recently I have moved to small settlement behind a city. I live in own good house.
In territory of my site there is a magic back yard of court with good fluctuation and the big pure (pure) association. I very much like to float. The site is protected by a small fence, flower beds and small decorative bushes. The big house. Here there are many rooms. Besides the basic rooms there is a house sound department, places for tailoring of own project, a room for reflexions, the house library, some bedrooms for visitors, research and the big drawing room. I very much like to take away friends to me directly on the parties or a sit-round gathering, I love the project of clothes, music, the literature, and very much I like to reflect.
One of the best places in my house - a fine balcony. In the afternoon I like to observe for kiddies of the neighbour the naughty. And evening is very pleasant for observing for magic a decline.
I the creative person, therefore the house in me especial. In rooms in which I often to be, things are in the certain logic order. Though it can seem some disorder.
My house is better!
===========================================================================
Очень долго я был вынужден жить в центре города. Но мне не нравится тщеславие. Недавно я двинулся в маленькое урегулирование позади города. Я живу в собственном хорошем доме.
На территории моего участка есть волшебство назад ярд суда с хорошим колебанием и большим чистым (чистым) объединением. Мне очень нравится плавать. Участок защищен маленьким забором, цветниками и маленьким декоративным кустиками. Большой дом. Здесь есть много комнат. Помимо основных комнат есть домашняя студия звукозаписи, места для пошива одежды собственного проекта, комнаты для размышлений, домашней библиотеки, некоторых спален для посетителей, исследования и большой гостиной. Мне очень нравится забирать друзей ко мне непосредственно на сторонах или посиделки, я люблю проект одежды, музыки, литературой, и очень мне нравится размышлять.
Одно из лучших мест в моем доме - прекрасный балкон. Днем мне нравится наблюдать для детишками соседа озорным. И вечер очень приятно наблюдать для волшебного закатом.
Я творческий человек, поэтому дом во мне особенный. В комнатах, в которых я часто быть, вещи находятся в определенном логическом заказе. Хотя это может казаться некоторым беспорядком.
Мой дом лучше всего!
My house is better!
Мой дом лучше всего!
Вот вот, Вы бы сначала составили грамматически правильный текст на русском языке, а то после выражения "decorative кустиками" исправление ошибок в данном тексте теряет смысл...