Светская жизнь и шоубизнес
Кто такой Джастин Бибер?
Популярный певец среди молодёжи
Джа́стин Дрю Би́бер (англ. Justin Drew Bieber; род. 1 марта 1994 года) — канадский поп-R&B-певец, автор песен, музыкант, актёр. В 2008 году Скутер Браун ознакомился с его роликами на YouTube и позже стал его менеджером. Браун организовал для Бибера встречу с Ашером в Атланте, штат Джорджия (США) . Вскоре Бибер стал артистом лейбла Raymond Braun Media Group (RBMG), совместным предприятием Брауна и Ашера, а ещё позже Эл Эй Рейд пригласил его в Island Records. На сегодняшний день Джастин продал 15 миллионов копий своих альбомов.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Бибер, _Джастин
Популярный ныне певец

лучше не знать
канадский поп-R&B-певец, автор песен, музыкант, актёр.
рано обрёл большую популярность
певец и жертва травли
Певец
Джа́стин Дрю Би́бер (англ. Justin Drew Bieber; род. 1 марта 1994 года [7]) — канадский поп-R&B-певец, автор песен, музыкант, актёр. В 2008 году Скутер Браун ознакомился с его роликами на YouTube и позже стал его менеджером. Браун организовал для Бибера встречу с Ашером в Атланте, штат Джорджия (США) . Вскоре Бибер стал артистом лейбла Raymond Braun Media Group (RBMG), совместным предприятием Брауна и Ашера, а ещё позже Эл Эй Рейд пригласил его в Island Records. На сегодняшний день Джастин продал 15 миллионов копий своих альбомов [8].
Джа́стін Дрю Бі́бер (англ. Justin Bieber; * 1 березня 1994, Стретфорд, Канада) — Канадський поп/R&B співак, автор пісень та актор. Кар'єра Бібера розпочалась у 2008-му році, коли Скутер Браун натрапив на одне із його відео на Youtube, та згодом став його менеджером. Браун домовився про зустріч Джастіна з Ашером в Атланті, штат Джорджія, де Бібер підписав угоду із Raymond Braun Media Group (RBMG), власниками якої були Браунт та Ашер. За деякий час він також підписав угоду із звукозаписуючим лейблом Island Records, власником якої є L.A. Reid.
Дебютний сингл Бібера, «One Time», був випущений 2009 року, та зразу ж здобув перше місце в Канадському чарті топ-10, а також в топ-30 в інших міжнародних чартах. Його дебютний реліз, My World, який вийшов в Листопаді 2009-го, став платиновим у Сполучених Штатах. Він став першим виконавцем, котрий би мав одразу сім пісень із дебютного альбому у рейтингах Billboard Hot 100. Перша студійна платівка, My World 2.0, котра побачила світ у Травні 2010-го року і одразу ж здобула перші місця та місця в десятці кращих альбомів у декількох країнах, і також отримала статус платинового в США. Виходу повноцінного альбому передував всесвітній успіх синглу «Baby». Музичне відео «Baby» наразі є найбільш переглянутим та найбільш обговорюваним на Youtube. Після виходу альбому Бібер поїхав у своє перше турне My World Tour, випустив алюбом-ремікс My World Acoustic та Never Say Never — The Remixes, а також 3D фільм-концерт Justin Bieber: Never Say Never — який мав шалений успіх.
Не интересуйся, в мире есть много других исполнителей
Мальчуган иностранный, который стал популярным после записи его песней мамой. Якобы красивый по мнениям некоторых девушек. Считается геем среди парней.
Певец
википедия и яндекс в помощь)
Пидрила.
Мне бы быть на вашем месте и не знать его (((
педик)