Обстановка на работе
При каком сроке беременности не имеют права увольнять ?
с момента справки на стол и беременная неприкосновенна
При любом сроке, достаточно справки от врача!
при любом! бумажка есть- трудовой кодекс в руки и ходим на работу!
при любом при наличии справки
при любом.
При любом сроке. Нюанс: предположительная дата начала беременности должна быть не позже уведомления об увольнении. Основание: справка от врача.
Я не знаю как в других странах, но у нас на Украине так:
Кодекс Законів Про Працю України. Ст. 184 Гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей.
Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов*язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям за наявністю дитини до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.
При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов*язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмова у прийнятті на роботу може бути оскаржена у судовому порядку.
Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов*язковим працевлаштуванням. Обов*язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.
Я думаю что в других странах бывшего СССР эти положения могут не сильно отличаться от нашего.