Valerii Ivantsov

Колись читав фантастичне оповідання. Інопланетяни заснували на Землі школу галактичних найманців. Учнями були чи то діти чи то підлітки. Перекидались випускники, у інші світи, телепортом у вигляді кульки, яку треба було стиснути у руці. По закінчені контракту ректрути повертались на Землю. У оповіданні згадувався якийсь Дюрандаль, але що це та у якій якості, вилетіло з голови. Може хтось читав таке?

–2
Ответы
Сергей Пастухов

Вспомнил только роман А.Зорича " Завтра война". Там фигурировал некий космический супер истребитель "Дюрандаль". Но тоже давно читал, подробностей не помню.
А вообще-то так именовался меч Роланда, то-ли исторического то-ли литературного персонажа

Valerii Ivantsov

Я намагався гуглити фантастику по "Дюрандаль", нічого путнього не вийшло, гугл пілсовує згаданий Вами меч. Дякую за відповідь.

Сергей Пастухов

Да пожалуйста.

Годана

Не собираюсь отвечать на нелепый вопрос человека, который россиянина от русского отличить не может, а другие национальности, кроме русской называет чертями! Ну то таке, суспільство знайде умнішого.

Годана

Так помычите...что же Вы только хрюкать способны?

Годана

Отступник

Valerii Ivantsov

Та то твое про бога мукати, ти вже й почала.

Годана

Отспуник... Ни к людям ни к Богу

Valerii Ivantsov

І анафемою його, анафемою... Ги - и - и

Владимир

ты чего тут шкуру отираешь? у вас повальная могилизация, то есть мобилизация. А ну брысь подыхать за наркошу зелю 😁🤣

Valerii Ivantsov

Туєбень, ти ще не у Криму, там сезон прожарки скреп почався, під Саками, не спізнись.

Владимир

не понимаю я твою собачью мову...

Слуга Государев

Все равнр укррфашистов или расстреляют или отправят далеко далекр

Слуга Государев

Мели Емеля смеши дальше

Valerii Ivantsov

"Слуга"... Тількі спадковий раб, може таке про себе написати.

Слуга Государев

Опять смешишь ну ну

Valerii Ivantsov

Повзи звідси вже, підстилка хозяйська.

Слуга Государев

Смешной вперед

Ст
Старый

И давно финоугорец но мове во франн разговаривает

Ст
Старый

И чисто Мордовская фамилия

Valerii Ivantsov

Таб б'ють же по морді, а не по паспорту.

Ст
Старый

Иванец, часто тебя бьют? Именно по морде

Valerii Ivantsov

Ні, не дотягуються. А ти хочеш поговорит про свої комплекси?

Ст
Старый

Ну ну, не дотягиваются

На
Наташа..

Понять бы чего написал.. это такой французский?

𝕽𝖆
𝕽𝖆𝖌𝖓𝖆𝖗

Никто твой свинособачий язык тут не разумеет

Valerii Ivantsov

Та вже там, "слов'нам", українську зрозуміти. Вони й свого недоесперанто не вивчили.

₪И
₪₪₪ Игорь ₪₪₪

Опять клинопись! Пиши по-человечьи..😱

₪И
₪₪₪ Игорь ₪₪₪

Всё равно не понятно ни куя. Нет таких языков в мире.🤷‍♂️

Valerii Ivantsov

Де моєї мови точно нема, так це у цьому переліку, на відміну від твого недоесперанто. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%BE%D0%B2

₪И
₪₪₪ Игорь ₪₪₪

Читай ка ты сам эту свою хуетень. Нормальным людям на это смотреть на ночь вредно..👎😕

Valerii Ivantsov

Ні, це твоя, російська, вікіпедія і там, чорним по білому, написана дата створення твого недоесперанто, лаптеногий.

₪И
₪₪₪ Игорь ₪₪₪

Буквы вроде бы и русские, местами, а чо написано, леший не разберёт. Всё, сгинь, несчастный! 😩

Ангелинка

Не понимаю ваш язык а перевод можно

Valerii Ivantsov

У гуглі транслейт забанили?

Ангелинка

Чаво

Valerii Ivantsov

Це не лікується, не тіпайся.

Ангелинка

Да не типаюсь

Valerii Ivantsov

От і файна дівчинка.

Ангелинка

Да не файна

Valerii Ivantsov

Але відверта, теж не погано.

Тимербулатов Рамис

Нии не разумию вашу мову🙂

Valerii Ivantsov

З таким ім'ям та фамілією не дивно. Тут он " слов'яни" мокшанські не розуміють, куди вже тобі.

Тимербулатов Рамис

Я Мишярь Симбирский а ты в чс

Valerii Ivantsov

Це ще що за мікс такий? Рафінований манкурт? Скоро ви й чортами будете згодні називатись, аби тількі не "рускими".

Улугбек

Прочитав!!! И - шо?..

Неголубой Огонёк

😲эт по каковски?

Неголубой Огонёк

бедняжка ...совсем переклинило

Valerii Ivantsov

Зникни, неписьменне.

Неголубой Огонёк

вылечивайся

Valerii Ivantsov

Вчи своє недоесперанто, недолуге.

Замир Умир

Ни, не пам,ятаю

Valerii Ivantsov

Шкода, та дякую за відповідь.

Александр Семенов

Не доводилося

Valerii Ivantsov

Шкода, але дякую, за відповідь.

Александр Семенов

Нема за що

Надежда

Ні, не впізнаю

Valerii Ivantsov

Шкода, але дякую за відповідь.

Надежда

Будь ласка

Тр
Трататут

пошёл нахуй

Valerii Ivantsov

Скрепно, срепно не сперечаюсь.

Тр
Трататут

сьебись чмо хохлячье

Valerii Ivantsov

Підгораєш, лаптеноге, зніми лапті, може хоч щось лишиться.

Тр
Трататут

ваще не понимаю🤣...но ты то меня понимаешь?))) правда пидор ты ебучий?

Valerii Ivantsov

Хреново, бути безтолковим, але такі як ти, цим навіть пишаються.

Галина Галчонок

🤔🤷‍♀️

Valerii Ivantsov

Шкода, але може ще й поталанить.

Я? Кто?!

Неа

Valerii Ivantsov

Знову шкода, але дякую, за відповідь.

Я? Кто?!

Калi ласка

Valerii Ivantsov

Дякую.

Валерий Дементьев

нi

Valerii Ivantsov

Шкода, але дякую за відповідь.