Melis Kimsanov

"Тетяна" - это украинский вариант имени "Татьяна"? Или нет?

Мария Чиркова

Вы правильно понимаете.

Лилия Бахитова

Тогда уж Титяна! Уменьшительно-ласкательное Титя!)) Титька! Самое то! Самое лучшее имя! Титька!)) Титя Хведевна))) Уникально!))) Просто замечательно! Камеди Клаб отдыхает!)))

Remix Remix

Это украинский вариант.
Тетяна - ім'я емоційне і тверде. Що там не кажи, а є в нім деяка рішучість і самовпевненість, і навряд чи такі якості на сьогодні можна назвати даремними. У дитинстві Таня часто буває лідером серед одноліток, а в її характері можна знайти немало хлоп'ячих рис. Трапляється, що батькам важко устежити за своєю рухливою дочкою, хоча і особливо неслухняною назвати її важко.

Иван Зюканов

Это букву пропустили

Хикмат Уринбаев

вообще то Тытяна - ближе к звуку ы
источник : мама украинка и к тому же Татьяна (Тытяна) во всяком случае так слышится обращение в Сумской области (Украина)