Ра
Раяз

Проверьте, пожалуйста, сочинение на английском) Тут не очень много.

My friend's name is Olya. She is fifteen years old. Her parents are musicians, so she loves music.
She goes to the music class and plays the drums. She often has concerts with her rock group.
We met in the music class when we were ten. Two months later I left it and started learning bellydance, but we were still the best friends.
Sharon is very optimistic, confident, but she likes gossiping. But when anybody has a problem, she tries to help and doesn't tell it to anybody or laugh. She usually tells what she thinks.

Тьфу блин, извините, я печатала и задумалась)

Екатерина Трубицына

Как Оля превратилась в Шерон??

Дмитрий Струков

так шерон или оля?

Ри
Ритуська

Всё верно, кроме изменённого имени