Андрей **********

дільничий інспектор міліції склав акт

дільничий інспектор міліції склав акт про те, що Мухін - наймач, - який мешкає в будинку Дяченка, руйнує приміщення, тримає кумнату в антісанітарному стані та своєю поведінкою створює умови, неможливі для спільного проживання. На цій підставі начальник райвідділу веутрішніх справ звернувся з позовом про виселення Мухіна.
Чи повинен суддя прийняти цю судову заяву чи може суддя прийняти судову заяву від сина Дяченка, який мешкає із своєю сім"єю в будинку батька Чи може прокурор звернутися з позовом про виселення Мухіна?

Кристина

Мухiн москаль. Що може суддя зробити для Мухина? . Послати його в сраку!