Нелли Бовина

что будет мне за езду без прав? (у меня их никогда не было)

Медер Учбаев

штраф и арест авто

Ан
Анаст

машину заберут на штраф стоянку, и дадут штраф вроде 3 тысячи

Андрей

пожизненный растрел на месте

Anastasiya Omarova

======ЕЗДА БЕЗ ПРАВ====
-1.З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про дорожній рух
-Стаття 15. Основні положення щодо допуску до керування
транспортними засобами
-Право на керування транспортними засобами відповідної
категорії підтверджується посвідченням водія транспортного засобу
з установленим терміном дії і талоном до посвідчення водія
транспортного засобу.
-На території України відповідно до Конвенції
про дорожній рух ( 995_041 ) діють національні та міжнародні
посвідчення водія.
-Порядок видачі, обміну та встановлення терміну
дії таких посвідчень визначається Кабінетом Міністрів України.

-Забороняється керування транспортними засобами особам, до
яких застосовано адміністративне стягнення чи кримінальне
покарання у виді позбавлення права керування транспортними
засобами, протягом строку позбавлення.
-{ Стаття 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1528-IV
( 1528-15 ) від 19.02.2004; в редакції Закону N 586-VI ( 586-17 )
від 24.09.2008 }

-Стаття 16. Основні права та обов'язки водія
транспортного засобу
-Водій зобов'язаний: мати при собі та на вимогу працівників міліції, а водії
військових транспортних засобів на вимогу посадових осіб
військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби
правопорядку у Збройних Силах України передавати для перевірки
посвідчення, реєстраційні та інші документи, що підтверджують
право на керування транспортним засобом, а також... .

-2. Стаття 126. Керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред'явили їх для перевірки
Керування транспортними засобами водіями, які не мають при
собі або не пред'явили чи не передали для перевірки посвідчення
водія відповідної категорії, талона до нього,... тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
-Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, - тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до тридцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
-Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

-----------НУ и ДАЙцы могут забрать авто, это они умеют! -----

-3. После принятия поправок к КоАП РФ намного усложнилась жизнь любителей поездить без водительского удостоверения.
- В частности:
1. если вы управляете автомобилем, не имея удостоверения, то вас оштрафуют на 2500 рублей (в прежней редакции Кодекса РФ об административных правонарушениях за это полагался штраф от 700 до 1000 рублей) .
2. Если же вас за то или иное нарушение лишили водительского удостоверения, но вы все равно сели за руль, то готовьтесь к суровому наказанию: штрафом или тем более предупреждением вы уже не отделаетесь, а будете подвергнуты административному аресту на срок до 15 суток.
3. Правда, для некоторых категорий граждан, к которым в соответствии с Кодексом РФ об административных правонарушениях арест не может применяться (инвалиды, беременные женщины и др.) , арест заменяется штрафом в размере 5000 рублей.
4. Не все водители отдают себе отчет в том, что передача права управления транспортным средством лицу, не имеющему водительского удостоверения, является серьезным нарушением Правил дорожного движения. Если в прежней редакции Кодекса РФ об административных правонарушениях наказание за это было относительно мягким (штраф от 300 до 800 рублей) , то с 1 января 2008 года за такое же нарушение придется выложить 2500 рублей. В данном случае неважно, был ли человек, управляющий автомобилем, лишен водительского удостоверения ранее либо никогда его не имел.
--Отмечено, что исключением из этого правила является учебная езда --

Екатерина Конорева

Штраф 2500 рублей, автомобиль на штрафстоянку. При составлении админ протокола на тебя в объяснении советую написать: прошу предоставить пол часа на устранение неисправности, позвонить человеку с водительским удостоверением и страховкой чтобы тот забрал автомобиль.

Ярослав Павловец

Штраф две с половиной, машинку заберут на стоянку.