Алёна Ли

Помогите перевести предложение на Английский! Извини. я Русский, не поймёшь моё имя! Меня зовут по Русски олень.

Егор Сосков

Не слушай его.

Юля Хан

не олень, а баран

Виктор Лебедев

Sorry. I'm russian cocksucker. You can fuck my mother, she is whore.

Да
Дарья

Sorry, I am Russian, you would not understand my name. In Russian my name is Deer

Dear

I'm sorry! I am Russians,you would not understood my name! My name in English Deer!