Ванюшка

проверьте перевод плиз

переводила с этого оригинала

Fly to Papenburg by "Fordevind"S books!

Invite you to the most amazing town famous of its paperboard houses, kind residents, and ironic "voice-over".

There are many local entertainments to make your rest unforgettable - legendary BOOM-BAAH Festival, open-air concerts, and parachute jumping.

For your cultural needs we have museum of modern art and observatory.

Meals: Kings dinners, sizzling pap-burgers and mega-cheesecake.

Transfer: comfortable paperboard express (last model)

Hot Price - only 200 rubles per trip!

Author - Walko

Translating: Amasova

Check out demo-version here

Alima Bakirova

Все верно. Но можно сказать не "местные развлечения", а "городские развлечения". Хотя это мелочи.

Жанна Русских

Все верно