Светлана

англ. , проверьте плис

Web-studio in September 2014 g.- at this time - Manager to work with clients (Kiev):

o an active search for customers, including telemarketing ("cold calls" (20-40 per day)

o visits to private meetings with clients (5-7 per week)

o Presentation of the company's services to customers

o Work with CRM: case management after the sale, e-mail with klients, a work with the development team. Made the first sale of the company. The company - startup. Like communication and meetings with clients, as well as interesting activities of the company. должно быть - а
также интересна сфера деятельности компании.

Achievements: The start of sales in the company's startup, system construction and sales methodology

Мм
Ммммм

clients- проверьте; work with... startup as communication...The first sale...was made; an interesting sphere of activity of the company as well;

Пл
Плохой

Что такое 2014 g? Граммы?

Светлана Рушева

Плис - материал для брюк, плиз - пожалуйста.) )

Согласна с 1-м ответом.