Лена Зеленина

ППС подошли с матами и с сигаретами обратившись к нам)))

На просьбу предъявить удостоверение! Они лишь сказали не имеете права!! Я ходил за ними и снимал их с просьбой показать удостоверение!! Не нарушил ли я в доном промере никаких прав!!!? И в праве они жаловаться на мня!!?? Подскажите!??? Живу в Украине!!!!))

Fb
Fbmvika

Раз живешь в Украине то пишу на оригинале. Стаття 5. Закону України "Про міліцію" : Діяльність міліції та права громадян
Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань. При звертанні до громадянина працівник міліції ЗОБОВЯЗАНИЙ назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт. Бери свидетелей и катай заяву в прокуратуру ...а потом катай из города потому как пупсы вообще обидятся очень на тебя. Ничего ты не нарушил, если всё как ты написал правда