Наташа Кулешова

Помогите решить задачу по криминальному праву..

Озброєний обрізом мисливської рушниці Ж з метою викрадення відеоапаратури проник до будинку обласної телекомпанії.Демонструючи рушницю та погрожуючи убивством він завязав сторожа та засунув йому в рот великий кляп. Кляп перекрив дихаючі шляхи і сторож помер.
Визначити форму і вид вини у вчинених Ж злочинах.

Елена Мещанкина

Пишите по-русски, может быть вам тогда помогут, а пока извените.

Виталий Моисеев

по русски. мы отвечаем только по русски. страна наша агрессивная а вдруг вас самостийных обидим.

Елена Васютина

Что за криминальное право? Есть уголовное право, криминалистика, криминология и др. Сама задача вообще шифр.