Лингвистика

Переведите пожалуйста с английского на русский

Вот эти предложения (для перевода) :

"Кто я? Да в общем то никто... Я просто фанатка Нины Хаген, которая хочет познакомиться/пообщаться с единомышленниками. Нет, меня никогда раньше не банили. Почему вам кажется странным мой сайт? Да, он действительно пуст, но только потому, что я создала его только вчера, да и вообще я лаконична) "

Спасибо большое заранее всем, кто мне поможет)
Who am I? Actually I'm nobody.. I'm just Nina Hagen's fan, who wants to meet or communicate with like-minded people. No, I havn't been banned before. Why do you think my site is strange? Yes, it is really empty now, but this because I’ve made it only yesterday. And I pretty laconical actually…
Зоя Тыщенко
Лучший ответ
Who am I? Well,in general,I am nobody special... I am just Nina Hagen`s fan, who wants to meet to/communicate with like-minded people.No, I have never been pulled away before. Why do you think my cite is strange? Yes,it is realy empty,but there is only reason for it : I created it only yesterday.And by the way I am laconic.
Арман Новашев
см. ответ на предыдущий вопрос)

Я просто фанатка Нины Хаген, которая хочет познакомиться/пообщаться с единомышленниками.
I am simply a Nina Hagen fan who wants to meet like-minded people and to communicate with them.
Олег Иванов
Who I? Yes in general that anybody... I am simple Ninas Hagen fan who wishes communicate to adherents. No, me never earlier was pulled away Why it seems to you strange my site? Yes, it is really empty, but only because I have created it only yesterday, and in general I am laconic)
Вероника Гизатуллина Спасибо, я уже выучила английский за эти шесть лет прошедшие с моего вопроса ;D))))))