Сколько угодно, ибо регистрируют по простому заявлению.
Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи
Громадянин України, а також іноземець чи особа без
громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах,
зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця
проживання зареєструвати місце проживання.
Для реєстрації особа подає:
1. письмову заяву. Діти віком від 15 до 18 років подають заяву
особисто. У разі якщо особа з поважної причини не може самостійно
звернутися до уповноваженого органу, реєстрація може бути
здійснена за зверненням іншої особи на підставі доручення,
посвідченого в установленому порядку;
2. паспортний документ. Якщо дитина не досягла 16-річного віку,
подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до
громадянства України. Іноземець та особа без громадянства
додатково подають посвідку на постійне або тимчасове проживання;
3. квитанцію про сплату державного мита або документ про
звільнення від його сплати;
два примірники талона зняття з реєстрації.
Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання
подання особою інших документів.
Заява особи про реєстрацію місця проживання є єдиною
підставою для реєстрації місця проживання особи.
Паспортный режим, регистрация
Сколько человек по закону может быть прописанным в 3х комнатной квартире(не приватизована).В Украине(Чернигов).
Нормы как таковой нет, но регистраторы могут придраться. На всякий случай делите жилую площадь квартиры на 12. Думаю больше нормы не будет. Может меньше-9 квадратов на человека. Если б квартира была приватизирована на норму можно было б не обращать внимание.