Сергей Опекунов

если совершеннолетние привлекает во пьянку несовершеннолетнего то тот кто спаивл несет ответственость ?? в украине

Максим

Несёт административную или криминальную.
Итак начнём с криминальной - ст. 304 УК Украины
Стаття 304. Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність
1. Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, у пияцтво, у заняття жебрацтвом, азартними іграми -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
2. Ті самі дії, вчинені щодо малолітньої особи або батьком, матір'ю, вітчимом, мачухою, опікуном чи піклувальником, або особою, на яку покладено обов'язки щодо виховання потерпілого чи піклування про нього, -
караються позбавленням волі на строк від чотирьох до десяти років.
Ни у административная - это ст. 180 КУпАП
Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами -
тягне за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (103-136 грн.)