Дмитрий Головкин

помогите пожалуйста перевести на английский) Без ПРОМТА!!)

спасибо за ваш ответ по поводу ограничений дейстий в моих аккаунтах пейпол и ебей. я собралась заполнить все по ссылке, указанной вами в предыдущем письмо, но там требуется банковский счет в америке и т. д. , но у меня его нет и быть не может, я живу в рф.
теперь я не могу продавать на ебей. разблокируйте пож-ста мои аккаунты

Эмилбек Осконбаев

Thanks for your reply about the limitations of actions in my accounts on PayPal and eBay. I was going to fill everything in according to the link sent by you in the previous letter, but there they need a banking account in America and so on, but I don't have one and can't have it, I live in Russia.
Now I can't sell on eBay. Please unlock my accounts.

Эдик Белозеров

thank you for your answer about limits of my actions in my accounts in pay pall and ebay. i was going to fill in everything using the link which you sent me in your previous letter buy it's written that i need to have an account in a bank in the States and so on, but I don't have one and cannot have it because i live in Russia. and as a result i can't sell anything on ebay now. could you please unblock my accounts?