Ан
Антон

Переведите пожалуйста с Английского на Русский, пожалуйста-) все переводчики переводят не так..

whats the best weight for a girl?
50kg give or take 5

how would u bang a girl who considers you a close freind?
i dont have any girls i would consider a close friend.

when ur a greek god like zyzz does the direct "ur hot i wanna fauurk you" approach work?
depends on the girl.i wouldnt touch a girl that easy though.

I wish you were my homework so I could do you on the table (no ****)
no you

who cares, track of the day
queen

Дмитрий Голубев

Какой вес оптимальный для девушки?...