Анна Исаева

Переведите пожалуйста предложения на английский (умоляю только не кидайте безграмотные переводы онлайн переводчиков)

Приезжайте в Бристоль, мы скучаем и ждем вас очень давно
Сьюзан и Джейк, когда вы приедете в Польшу с выступлением?
Люблю все ваши альбомы и не терпится услышать их в живую.

Камо Мовсисян

Come to Bristol, we miss you and are waiting for you for a long time.
Susan and Jake, when will you come with your perfomance to Poland?

I like all your albums and I cannot wait to listen to them (albums) in reality ( personally).

Роман Ягодин

Как вариант:
You should come over and visit us in Bristol, we miss and wait you long ago.

Susan and Jake, when will you arrive with your performance in Poland?

I love all your albums and I am excited to hear them in real life.