Елена Петрова

кто может нормально перевести на русский а то гугл так перивёл я вообще нечего не понял)

Instructions (EACH ONE IS A MUST!):

1) Install "rxpWX500-FSX-Setup.exe" without checking for updates or enabling automatic updates.

2) Install "rxpGNS-Setup.exe" without checking for updates or enabling automatic updates, and without downloading the Trainer (see next instruction).

3) Install "400W_500WSeriesTrainer-WAAS_300.exe" from the "Trainer" folder (when asked choose: "Install Trainer"). (I included the trainer in case the folks at Reality XP block their servers).

4) Go to your equivalent folder of "C:\Program Files\Reality XP\Garmin Simulation\Flight Simulator\" and replace "GNS WAAS Config X.exe" with the one in the "Crack" folder of my release.

5) Go to your equivalent folder of "C:\Program Files\Reality XP\Wx500\" and replace "Wx500 Config X.exe" with the one in the "Crack" folder of my release.

6) Go to your equivalent folder of "C:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Gauges" and place both .dll's ("DCrackXPGNS.dll" and "DCrackWX500.dll" located in the "Crack" folder) there.

7) Send me good thoughts.

😎 Enjoy!

Роман Суриков

Инструкции (каждая из них ОБЯЗАТЕЛЬНА!) :

1) Установить "rxpWX500-FSX-Setup.exe" без проверки обновлений или включения функции автоматического обновления.

2) Установить "rxpGNS-Setup.exe" без проверки обновлений или вклюения функции автоматического обновления, и без загрузки Trainer (см следующую инструкцию) .

3) Установить "400W_500WSeriesTrainer-WAAS_300.exe" из папки "Trainer" (когда спросят, выбрать: "Install Trainer"). (Я включил тренера на случай, если люди из Reality XP заблокируют свои серверы) .

4) Зайдите в ваш аналог папки "C: \ Program Files \ Reality XP \ Garmin Simulation \ Flight Simulator \" и замените "GNS WAAS Config x.exe" тем, что в папке "Crack" из моего релиза.

5) Зайдите в ваш аналог папки "C: \ Program Files \ Reality XP \ Wx500 \" и замените "Wx500 Config x.exe" тем, что в папке "Crack" из моего релиза.

6) Зайдите в ваш аналог папки "C: \ Program Files \ Microsoft Games \ Microsoft Flight Simulator X \ Gauges" и поставьте обе .dll ("DCrackXPGNS.dll" и "DCrackWX500.dll", расположенные в папке "Crack") туда.

7) Отправьте мне хорошие отзывы и идеи.

😎 Наслаждайтесь!