Вікторія

Люди помогите похудеть ((( хотя бы на 3 кг (((

Ольга

Мне те что есть запрещать?))) )
А так побегать не помешает

Татьяна *****

Это очень легко. Ешь шесть раз в день низкокалорийную пищу, не более 1300-1500 ккалорий в день. Похудеешь без всяких усилий.

Самаэль Аун

Из кошелька лишние деньги убрать! Меньше кущать, а три дня в неделю чистая вода и собственно испеченный хлебушек И все будет ок.

Тигран Кобегкаев

И как же вам помочь то?

Ек
Екатерина

Исключить сдобное, сладости, картошку. особенно жареную. Питаться овощами сырыми и тушеными, рыба, мясо тоже тушеное или отварное.

Женька

Действенный и проверенный способ - не есть после 18.00. Днем все что угодно. Легкий способ, но люди почему-то все время есть хотят именно после 18.00. Режим работы у многих не позволяет этому следовать. Но если возможность есть - попробуйте. 3 кг - это же немного, увидите результат, воодушевитесь, а дальше организм сам пойдет Вам на встречу и не будет просить у вас еды после 18.00. Он же Вам не враг, Ему будет просто приятно доставлять Вам радость. Не шучу. Удачи Вам.

Ирина Майорова

ни в коем случае нельза не есть после 18.00! последний прием пищи должен быть часов в 7-8 вечера. я сейчас говорю не о жареной картошечке с грибами под майонезом, а о легком ужине, например фруктовый салатик, свежие овощи, спажра.... и т. д. но один только легкий ужин не спасет. днем тоже надо держать себя в руках. заменить сахар на мед, белый хлеб на черный или совсем от него отказаться. забыть о вредных сладостях, майонезе и жареном мясе. от завтрака не отказываться ни в коем случае! как раз в это время можно побаловать себя "вредной едой", но только чуть-чуть) . последний пунктик - это фитнес, хотя-бы по 10 минут зарядки в день.

Юлия Сорока

активный секс !

Ve
Vegas

советую заняться бодифлексом.

Зураб Михайлович

Не ешьте после 6 вечера. Результат положительный...

Муродхон Латифи

Дієта на 90 днів
Основна ціль цієї дієти не просто з кинути зайві кілограми, а й відновити обмін речовин. Завдяки цьому, з кинуті кілограми не повернуться.
Дієта розбита на 4-дневі періоди, під час яких дозволяється вживати тільки якусь певну їжу. В деякій мірі вона основна на теорії роздільного харчування. Тільки тут цілий день ти можеш вживати однотипну їжу.
Дуже важливо дотримуватися послідовності. Не можна міняти дні. Бо так не буде відновлений обмін речовин, а це приведе до того, що скинуті кілограми повернуться 90 днів потрібно строго додержуватися режиму. Ти можеш і раніше закінчити дієту, але тоді обмін речовин не відновіться. Після 90 днів, ти знову можеш їсти свої улюблені страви, як до дієти. Але потрібно ще на протязі 90 днів і далі на сніданок з’їдати декілька фруктів. Якщо за цей період ти ще здав 3 кг. То це є доказом того, що обмін речовин налагодився.
Дієта:
Сніданок на кожний день один і той же: декілька фруктів: яблука, груші або жменька мілких фруктів (ізюм)

1-ий день: протеїни. Вживати їжу, що містить білки.
ОБІД: варене або жарене м'ясо – 3 куска. (200гр. )
Замість м’яса можна з’їсти 3 варені яйця, або сир.
1 кусок хліба, салати можна їсти в необмеженій кількості, але без олії.
Після обіду випивати 200 гр. бульйону, без лапші
Молоко, сир можна їсти тільки в цей день. Бажано не мішати. Або м'ясо, або яйця.
ВЕЧЕРЯ: те саме, що і на обід, ТІЛЬКИ в меншій кількості. ЦЕ ВІДНОСИТЬСЯ ДО ВСІХ ДНІВ.

2-ий день: крохмаль
ОБІД: ОВОЧІ (квасоля, горох, картопля і т. д. ) Обов’язково зварені!!!
Приправити, сіль, кетчуп дозволяється.
1 кусок хліба, салати в необмеженій кількості, за смаком
ВЕЧЕРЯ: то саме, що і на обід, ТІЛЬКИ в меншій кількості.

3-ий день: вуглеводи.
ОБІД: макаронні вироби з кетчупом або соусом. Солоне печиво.
ВЕЧЕРЯ: 2 невеликі кусочки торта, калачі. Або 3-а порція морозива.
Є дуже багато продуктів, що містять вуглеводи. Це крупи, мучні вироби та ін.
ОБОВ’ЯЗКОВО 1 КУСОЧОК ЧОРНОГО ШОКОЛАДУ!!! !

4-ИЙ ДЕНЬ: день фруктів.
Їж фруктів скільки влізе.

Важливо знати:
1.1 раз на місяць потрібно тримати водневий день (пост) . Після фруктового дня. Перед протеїновим. Це важливо.
2.Вживання кави та чаю необмежене. Але без цукру та молока.
3.Тільки після 90 днів дієти організм перестроїться.
4.Самий критичний тиждень, це другий. За два перші тижні ті не бачиш результат, але на 3-ій тиждень починається інтенсивне схуднення. Якраз тут потрібна витримка.
5.Ми не звикли на сніданок вживати фрукти. Але під час дієти, організм буде використовувати сахарозу та фруктозу на укріплення нервової системи

Диета супер, в месяц уходит 4 кг, проверено. Организм привыкает меньше кушать, самочувствие улучшается. Я просто корректировала её на свой взгляд, придерживалась не строго, но главное с удовольствием. Друзья после лета не узнали. Удачи)

Максим Гераскин

Не знаю как кому, а мне Ксеникал помог. Правда у меня поболе чем 3 кило было. Я за пару месяцев 18 кило сбросила. Очень довольна результатом, тем более что лишние кило не возвращаются.

Евгений Лайнопуло

на овощах посидите неделю и всее)

Cерик

У меня есть план на 9 дней, выхожу завтра. Еси интересно, присоеиняйся.

Александр Логунов

Всем советую только этот способ https://bydzdorovi-nkt.ru через две недели потеряла сразу 10 килограмм. И это при том, что диеты я перестала придерживаться. Результатом очень довольна, но надеюсь на большее. https://bydzdorovi-nkt.ru помоему лучшее средство!