Alina Budnyk

Які підземні видозміни пагона ви знаєте? Що таке цибулина? Яка площа двох поверхового будинку?Хто виграв дівчата чи хлопці у програмі Хто зверху?Як створити машину часу?Як полагодити розетку? Як правильно зварити курячий бульйон?Як починити кран що протікає?Як починити екран на комп'ютері?Як правильно приготувати шашлик?Як починити телефони?Який розмір айфона?Який розмір лімузина?Як правильно приготувати коктейль?Що потрібно їсти?Що таке здоров'я?Щотаке Спорт?Що потрібно зробити щоб не протікав

Ответы
Грач Налбандян

Шановна! Шо з вами трапылось? На ви що вам видповиди на ци пытання?

Edward Roz

Писать не задолбалась.краткость сестра таланта

Elena Zaharova

Сильно много вопросов сразу.

Тринадцатый

столько слов, а в чем вопрос?

𒆜 𝒜𝓃𝒾𝓀𝒶 𒆜

Что? Где?Когда?

Тринадцатый

лучше: что? почему? и как? ))

𒆜 𝒜𝓃𝒾𝓀𝒶 𒆜

Какая разница главное в конце вопросительный знак.

Тринадцатый

дык хотелось бы еще понять, что хотят?

𒆜 𝒜𝓃𝒾𝓀𝒶 𒆜

Автор сам не в курсе)