Лингвистика

Подскажите как правильно написать с большой буквы слова в украинской мове

Правопис великої літери. Що пишеться з великої літери, а що з маленької.Виправити помилки.
Гельсінська спілка, співдружність незалежних держав, Запорізький національний технічний університет, Київ політехнічний університет, Голова Верховної Ради, князівство Монако, міністерство закордоних справ України, збройні сили України, Аріадника нитка, міністер освіти України, День пам'яті репресованих, день учителя, свято Перемоги, Галицько-Волинське князівство, Молочний шлях, товариство Червоного хреста, Біловеська Пуща, вулиця Адмірала Нахімова, Трипільська культура, шевченківський стиль, Золоті ворота, Академія наук України, Національний банк України, Конституційний суд України, Запорізький алюмінєвий комбінат, святий дух, Київська Міська Рада, зелені свята.
Вот правила, примеры вставила из вашего текста

- Коли означуване слово, що входить до географ назви, не виражає родов поняття, то воно пиш з великої літери: в вашем примере - Біловеська Пуща (заповідник) , (я не знаю украинского, но написала бы БіловеЗька, а не БіловеСька) .
- З велик літери пиш складові частини географ назв, що означ титули, посади, фах і т. ін. : вулиця Адмірала Нахімова (назви вулиць (бульв, провулків, проспект) , шляхів (залізничних, морських і т. ін.) , каналів, течій (морських) , а також майданів (площ) , парків і т. ін. пиш з велик літери, а їхні родові познач — з малої).
- Якщо в назвах вулиць, проспект, насел пунктів тощо слова брід, вал, ворота, міст, шлях, яр і т. ін. вже не сприймаються як родові познач, то вони пиш. з велик літери: Золоті Ворота.
- Назви пам’яток архітект, замків, храмів тощо пиш з великої літери: Золоті ворота.
- Астрономі назви (незалежно від кількості їхніх складників) пиш. з велик літери: Молочний Шлях.
- Індивід міфол. назви, що перетворил в загальні або вживаються в переносн знач, пиш. з малої літери (з малої літ пиш. присвійні прикметники, утворені від власних особових імен, якщо вони входять до складу стійких фразеолог сполучень або наукових термінів) : аріадниНа нитка.
- З малої літери пиш. загальні назви, утворені від власних імен (прізвищ) : з малої літери пиш. присвійні прикметники, утворені від власних особових імен:
за допомог суфіксів -івськ- (-ївськ-), -инськ- (-їнськ-): шевченківський стиль.
- З великої літери пиш. назви найвищих державн посад України та міжнародних посад: Голова Верховної Ради (я бы добавила еще України) .
- Назви посад, звань, учених ступенів тощо пиш. з малої літери: міністер освіти України (назви посад міністрів, послів, президентів академій тощо в ОФіЦіЙНИХ ДОКУМЕНТАХ, а також для підкреслення урочистості можуть писатися з велик літери: Міністр освіти і науки України) .
- У назвах груп або союзів держав і найвищих міжнародн організацій усі слова, крім родових позначень, пиш. з великої літери: Співдружність Незалежних Держав, Товариство Червоного Хреста,
- на міжнародн і закордон професійних, громадських та інших організацій: Гельсінська спілка.
- Назви держав та автономн адміністративно-територіальн одиниць пишуться з велик літери. Причому, коли назва держави чи автономної республ складається з кількох слів, то всі слова пиш. з велик літери: Князівство Монако.
-У назвах автономн областей та округів, а також країв, областей, районів, сільрад тощо з велик літери пиш. тільки перше слово: Галицько-Волинське князівство.
-У словосполученнях — назвах державн, партійних, громадських, профспілкових та інших установ і організац як України, так і інших держав з велик літери пиш. тільки перше слово, що входить до складу назви: Збройні сили України (але в назвах таких найвищих державних установ України, як Конституційний Суд України, Верховна Рада України, з великої літери пишуться всі слова) .
-У назвах міністерств і їхніх головн управлінь, а також у назвах інших установ та організац, що складаються з кількох слів, з велик літери пиш. тільки перше слово: Національний банк України, Міністерство закордоних справ України, Академія наук України.
-Це правило поширюється й на офіційні назви: Київська міська рада,
-Перше слово власних назв академій, інстит, науково-дослідних установ, кінотеатр, театрів, музеїв, парків культури та відпочинку тощо пишеться з велик літери, незважаючи на те, що воно є родовим позначен: Запорізький національний технічний університет, Київ. політехнічний університет, Запорізький алюмінєвий комбінат.
-З великої літери пишуться назви таких релігійних понять, як Святий Дух.
-Назви історичн подій, епох, війн, революц, народно-визвольн рухів, повстань, революц свят, знамен дат і т. ін. пишуться з великої літери: Свято Перемоги, День пам'яті репресованих, День учителя.
-Назви історичн подій, епох, війн, геологічн періодів тощо, які стали загальними, пишуться з малої літери: трипільська культура.
Игорь Михеев
Лучший ответ
Ты могла бы и сама все это посмотреть в интернете.
Cпівдружність Незалежних Держав
голова Верховної Ради
День учителя
Товариство Червоного Хреста
вулиця адмірала Нахімова
академія наук України
Київська міська рада
Аріадника нитка - это что-то странное, нитка Арiадни.
Млечный Путь по укр. Чумацький Шлях.
Pro 100 Shodik - [Lm]