Рекман Ирина

Вопрос по правилах дорожнего движения - что такое электровелосипед согласно ПДД?

1) велосипед — транспортний засіб, крім інвалідних колясок, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому
2) механічний транспортний засіб — транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт;
3) мопед — двоколісний транспортний засіб, що має двигун з робочим об'ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт;
4) Транспортні засоби належать до таких категорій:
А1 — мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт;
ПДД Украина 2013

велосипед с электромотором до 3кВт это механическое ТС, или немеханическое? а то в правила я вообще не нашёл определения немеханического ТС.
но определение велосипеда не допускает наличие мотора. а присутствие мотора даже очень слабого уже переводит его в категорию мопедов, потому что для мопеда не установлено нижнее значение мощности.
так как же быть?

Анастасия Тришечкина

Мопед не относится к механическим ТС, электоровелик это мопед.

Святослав Астахов

отнеси его к самокатам.